جارو بوش مدل 8gold

دسته: Brand:
ضمانت اصالت کالا
تضمین قیمت مناسب
خرید کاملا امن
شماره تماس 09109108390

5200000 تومان

توضیحات

جارو بوش مدل 8gold


در بازار محصولات خانگی ، بوش نامی پرآوازه است. محصولات تولید شده توسط این شرکت توانستەاند با کارایی و کیفیت عالی خود در مدت زمان کمی بە محبوبیت زیادی دست یابند . شرکت مادر بوش در آلمان قرار دارد و همین کە این محصولات تولید شده توسط یک شرکت آلمانی هستند حائز اهمیت است زیرا نشان از کیفیت عالی و منحصر بە فرد محصول دارد .
یکی از محصولات تولیدی این شرکت جاروی بوش مدل
8 gold می باشد کە در ادامە بە بیان سایر ویژگی های این محصول می پردازیم.

قیمت جاروبرقی گلد بوش
چیزی کە افراد را وادار بە خرید انواع جارو ها میکند نیاز بە تمیزی و پاکیزگی است. اگر از یک جارو با توان خوب برای تمیز کردن خانە محل کار و… استفاده شود میتوان محیطی عاری از هرگونە گرد و خاک داشت. بە این منظور در ساخت این جارو بە این مسئلە توجە شده و توان ۲۲۰۰وات برای آن در نظر گرفتە شده تا شما در محیطی کاملا سالم و تمیز بە سر ببرید .

گناوه 22 قدیمی ترین فروشگاه اینترنتی بندر گناوه

از قسمت های مهم و مورد توجە یک جاروبرقی خوب لولە تلسکوپی آن است در ساخت این لولە آیتم هایی کە مورد توجە قرار گرفتە اند زیبایی و استحکام و راحتی آن است تا استفاده کننده بتواند بە راحتی از آن بهره ببرد و همچنین ماندگاری این لولە تلسکوپی نیز زیاد باشد .با توجە بە اینکە یکی از مزایای استفاده از جارو این است کە گرد و خاک را بە طور کامل جذب می کند برای اینکە از پخش شدن این گرد و خاک درون جارو جلوگیری شود فیلتر بهداشتی برای آن در نظر گرفتە شده و با خیال راحت میتوان از اینجا رو استفاده کرد. همچنین علاوه بر این می توان بە فیلتر خروجی HEPA اشاره کرد. این فیلتر کاربردهای مهمی دارد .از این نوع فیلتر در آزمایشگاه ها و مراکزی کە هوای پاک و پاکیزه بودن هوا در آن بسیار مهم است استفاده می شود و باید اشاره کرد کە در ساخت این نوع فیلتر از فایبرگلاس و پوشال و حصیر استفاده شده است . در نتیجە می توان با اطمینان گفت کە این جارو با وجود این فیلتر ۹۹درصد ذرات معلق در هوا را جذب خواهد کرد و از آلودگی هوای محیط هنگام استفاده از این جارو جلوگیری میکند .از قبیل موارد مهمی کە باید بە آن اشاره کرد مخزن جاروست مخزن این جارو ۵ لیتر می باشد کە حجم زیادی از مواد و آلودگی را در خود جای میدهد.
پاکت جارو از الیاف مقاوم و مستحکمی ساختە شده کە قابلیت ماندگاری زیاد را بە آن بخشیده است. جاروی بوش مدل
gold8 دارای کابل ای بە طول ۱۲متر میباشد کە تا شعاع ۱۵متری را با توجە بە طول کابل آن می توان بە راحتی تمیز کرد . از طریق سیم جمع کن خودکار تمامی این ۱۲متر کابل در درون جارو جای می گیرد . برای اینکە شما از پر بودن مخزن جارو مطلع شوید نشانگری بە این منظور قرار داده شده است. از موارد دیگری کە باید بە آن اشاره کرد وزن جاروست وزن این جارو ۷.5کیلو می باشد کە متناسب است و بە راحتی قابل جابجایی است شما . می توانید جاروی بوش مدل 8gold را با خیال راحت انتخاب کنید و از کیفیت بالا و کارآمدی آن اطمینان حاصل نمایید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “جارو بوش مدل 8gold”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.