قهوه ساز دو نفره فلورا

دسته:
ضمانت اصالت کالا
تضمین قیمت مناسب
خرید کاملا امن
شماره تماس 09109108390

99000 تومان

توضیحات

نوشیدن قهوه یکی از راه های رفع خستگی بعد کلی کار طاقت فرسای روزانه است.به شخصه هنگام خستگی دوست داشتنی ترین وسیله کل دنیا را یک قهوه ساز می دونم.قهوه ساز دو نفره فلورا به عنوان قهوه سازی شکیل کار درست و به صرفه گزینه یی بسیار مناسب برای درست کردن یک قهوه خوشزه است.این قهوه ساز برقی در هر بار می تواند اندازه 2 لیوان قهوه درست کند.با خرید لوازم آشپزخانه از فروشگاه هانیس علاوه بر دریافت کالای با کیفیت در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید.

قهوه ساز دو نفره (4)

این قهوه ساز دو نفره فلورا دارای دو فیلتر برای پالایش قهوه خروجی بوده و شما دیگر نیازی به پالایش قهوه قبل نوشیدن ندارید.قهوه خروجی بدون ذرات درشت قهوه و آماده نوشیدن خواهد بود.

قهوه ساز دو نفره (3)

قهوه ساز دو نفره فلورا به دلیل حجم کم مخزن و اندازه کوچک خود قهوه ساز برای محیط های اداری هم بسیار مناسب بوده و شما عزیزان به راحتی می توانید در محل کار خود از آن استفاده کنید.قیمت این قهوه ساز دو نفره بسیار مناسب بوده و با کیفیت و ماندگاری که دارد منجر شده تا از ارزش خرید بالایی برخوردار شود.

قهوه ساز دو نفره (1)

قهوه ساز دو نفره فلورا دو فیلتر دارد.یکی پارچه ای و دیگری پلاستیکی.قهوه را باید داخل فیلتر پارچه ای بریزید تا در آب پخش نشود.هنگام ریختن در لیوان نیز فیلتری پلاستیکی مجدد قهوه را پالایش می کند تا شما عزیزان زلالترین قهوه ممکن را بنوشید.

قهوه ساز دو نفره فلورا (1)

قهوه ای که توسط قهوه ساز دو نفره درست می شود با قهوه ای که توسط قوری در منزل دم کشیده می شود متفاوت است پرا که ساز و کار قهوه ساز کمی متفاوت است.در قهوه ساز ها محفظه ای برای ریختن آب وجود داره و مخزن ورود قهوه جداست.در این قهوه ساز دو نفره نیز در بالای آن مخزنی وجود دارد که باید قهوه آسیاب شده را داخل آن بریزید.بعد از اینکه آب به جوش امد توسط لوله هایی با فشار آب با قهوه قاطی می شود.شما می توانید از طریق نشانگر شیشه ای بالای قهوه ساز رنگ قهوه را مشاهده کنید.اگر دوست دارید قهوه غلیظ بنوشید باید آب تیره شود و اگر قهوه کم غلظت تمیل داشتید در هر مرحله می توانید کار قوه ساز را متوقف کنید.

 

قهوه ساز دو نفره فلورا (2)

قهوه ساز دو نفره فلورا وسیله ای برای عاشقان و علاقمندان به قهوه.دستگاهی بسیار عالی با ظرفیت 240 میلی لیتر آب و 450 وات برق مصرفی مناسب محیط های کوچک و استفاده های شخصی با قیمت بسیار مناسب.

دیدگاهها

  1. سعید زارع

    لطفا طرز کار با این قهوه ساز را توضیح دهید

    • MAH230

      چشم در اسرع وقت آموزشی در این رابطه منتشر خواهیم کرد

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.